Press Enter to Search
Obaly pro farmacii

Dodáme skládačky pro farmaceutický průmysl, včetně tisku příbalových informací na letáku. Tyto obaly jsou dle souladu s legislativními požadavky opatřeny Braillovým písmem.

Flexibilní obaly

Pro potravinářské odvětví dodáme jednovrstvé, nebo vícevrstvé (papír, plast, hliník, či jejich kombinace) obaly které se vám přizpůsobí v součinnosti různých technologií tisku dle potřeby (hlubotisk, flexotisk, digitální tisk).

Ofsetový tisk

Nabízíme klasický archový tisk vašich vizitek, letáků, plakátů, brožur, katalogů, knih, kalendářů, prezentačních desek, ale také kašírovaných obalů (potisklý křídový papír nalepený na vlnitou lepenku a vyseknutý do požadovaného tvaru).

Digitální tisk

Pro segment malonákladového, nebo personalizovaného (měnící se data) tisku nabízíme kvalitní digitální tisk, ať už malo, nebo velkoformátový včetně dokončujícího zpracování. Garantujeme expresní dodávky.

Web design

Potřebujete kvalitní responzivní (přizpůsobivý) web, který bude mít pěknou grafiku, kvalitní obsah, dobře splní svůj cíl, bude se dobře používat a bude snadno nalezitelný vyhledávači? Potom se obraťte na nás.

Grafický design

Nápady a nákresy převedeme na obrazovku, a to výběrem náležité ingredience: rozložení, typografie, barvy, textury…Vizuální design je jeden z našich silných stránek, svěřte nám své pixely.

0%
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
t Twitter f Facebook g Google+